TEAM

Kde je šport, tam je Errea. Genoa Calcio bol prvým tímom, ktorý vyhral najvyššiu taliansku ligu, a tiež prvým technickým sponzorom Errea.

Od tej doby sme spolupracovali s mnohými inými vrcholovými profesionálnymi talianskymi futbalovými klubmi, ako sú Parma F.C., Atlanta, Grosseto, Spezia a Barí, poukazujúc pritom na neustály záväzok spoločnosti voči tomuto športu.

A presne s týmito tímami sme dosiahli veľa dôležitých úspechov; výhru Najlepšie tričko 2002 v sérii A futbalových majstrovstiev s Modenou a Najlepší futbalový dres storočia..

Veľa brankárov z divízie A a B si vyberá rukavice a športovú obuv Errea.K najznámejším patria  Luca Bucci z Parmy F.C., Daniele Balli z Empoli a Andrea Campagnolo z Reginy. Ochranná známka Errea je aj na dresoch medzinárodne známych tímov, vrátane Middlesbrough, Premier League, a tiež Burnley, Crystal Palace, Brighton, Cheltenham Town a Bristol Rovers. 4. marca minulého roka získal Burnley ocenenie za nejlepší dizajn outdoorovej výbavy v roku 2007 v rámci futbalovej ligy.

Vo Francúzsku oblieka výrobky značky Errea  F.C. Lorient, ASBO Beuavias a Nimes Olympic. Bellinzona, Lugano a La Chaux do Fonds sú 3 švajčiarske tímy, ktoré si značku Errea vybrali. Errea je sponzorom národných tímov Islandu, Luxemburska, Capverd a olympijského tímu Kataru. Aby sme doplnili silnú pozíciu v Európe - Errea podporuje veľa tímov v Belgicku, Rakúsku, Nemecku, Rumunsku a Španielsku -  Numancia a Pajara.

Ale Errea, to nie je  len futbal. Vo volejbale posilňujeme našu pozíciu v oboch mužských aj ženských divíziách. V talianskej mužskej divízii A1 podporujeme Padovu, Piacenzu, Trentino a Vorigliano, kým v ženskej talianskej divízii

A1 pôsobíme na strane Bergama, Pesara, Busto Arsizia, Forlí, Senterama a Sassuolo. A zoznam by bol ešte dlhší, keby sme uvádzali aj tímy z divízie A2. Vo Francúzsku obliekame Narbonne PRO/A  v mužskej lige a Le Cannet PRO/A v ženskej. V Španielsku obliekame Almeriu a Numanciu v SLM mužskej lige a Albacete a Icaro Volley v SLM ženskej.

Ale Errea to nie je len futbal. Vo volejbale posilňujeme našu pozíciu v oboch mužských aj ženských divíziách. V talianskej mužskej divízii A1 podporujeme Padovu, Piacenzu, Trentino a Vorigliano, kým v ženskej talianskej divízii

A1 pôsobbíme na strane Bergama, Pesara, Busto Arsizia, Forlí, Senterama a Sassuolo. A zoznam by bol ešte dlhší, keby sme uvádzali aj tímy z divízie A2. Vo Francúzsku obliekame Narbonne PRO/A v mužskej lige a Le Cannet PRO/A v ženskej. V Španielsku obliekame Almeriu a Numanciu v SLM mužskej lige a Albacete a Icaro Volley v SLM ženskej.

V basketbale si Errea vybrala ženskú ligu A1 _ Parmu a Faenzu a v lige A2 Reggio Emilia.

Logo s dvojitým diamantom je žiadané aj v ragby. Obliekame dva z desiatich najlepších talianskych tímov, zúčastňujúcich sa na talianských majstrovstvách Super Ten, Treviso (minuloročný šampión), Viadana. Vo Francúzsku skvelé Beziers a Grenoble z PRO D2 ligy a Nice vo Federal 1. Vo Walese Pontypridd v Principality premiership.Zoom Zoom Zoom Zoom Zoom Zoom Zoom Zoom

tecnologia

Check out the video of our company, just a little look into our world and of how we work…

DISTRIBUTOR:
AG Sport, s.r.o.
Nová Ves 2220
Dunajská Streda, 92901
tel.: +421 31 551 15 29
e-mail: info@erreasport.sk
GSM: +421 903 720 666