Produkty

Spoločným menovateľom produktov Errea je kvalita a životnosť nite. Môžeme pridať aj odolnosť proti opotrebeniu, originálny návrh a neustále zlepšovanie.

Errea ovláda každú časť výrobku, počínajúc výberom surovín. Nite a farby musia vyhovovať najprísnejším európskym zdravotným štandardom. Hmotnosť látky na meter štvorcový je starostlivo kontrolovaná a farby sú hodnotené špeciálnym svetlom, ktoré nesie certifikát Marks&Spencer. Nite spĺňajúce prísny štandard kvality sú uložené do šepciálnych skladov.

 Klasický systém strihania látky bol nahradený novým, dômyselným počítačovým systémom, ktorý zaručí najvyššiu precíznosť aj v malých dávkach.  

Prechádzame na grafický tepelný prenos, ktorým odev získava svoj konečný vzhľad. Na konci celého výrobného procesu je produkt určený na nosenie vytvorený z rôznych prvkov.Errea zlučuje technológiu a tradíciu. Posledné fázy výroby sú ručné.Výsledkom je úžasná kombinácia technického vlákna a atraktívneho strihu, charakterizovaná komfortom a životnosťou.


Skladový systém Errea sa opiera o čiarový kód, ktorý umožňuje poskytnúť zákazníkovi informácie o aktuálnom stave skladu, spresňuje objednávky a expedície, optimalizuje skladové zásoby a dodacie lehoty.

Errea je kombinácia vášne, vyspelej technológie a návrhu. Počas 18 rokov pôsobenia na poli svetového športu vytvorila silnú medzinárodnú značku.

tecnologia

Check out the video of our company, just a little look into our world and of how we work…

DISTRIBUTOR:
AG Sport, s.r.o.
Nová Ves 2220
Dunajská Streda, 92901
tel.: +421 31 551 15 29
e-mail: info@erreasport.sk
GSM: +421 903 720 666